mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Это даже нарочно не придумаешь- сборище тупых лигвоинвалидов- лучшие люди партии Регионов.


«Вообще было бы правильно для того, чтобы уйти от языковой проблемы на Украине, выбрать язык, на котором говорит большинство населения и сделать его государственным. В Украине это суржик».
С таким предложением выступил депутат от Партии регионов Олег Царёв.При этом русский и украинский языки депутат назвал «диалектами от суржика», однако их, по мнению политика, также необходимо утвердить как государственные языки.

Не уточняется, какими источниками пользовался Олег Царёв, утверждая, что на суржике общается большинство населения.

* * *
"Это — не народ? Это хуже народа! Это лучшие люди страны!" (с)
Почти из "Убить дракона" Шварца


* * *
І російська царська, і російська радянська русифікація завжди найбільший успіх мала в основному серед людей малописьменних, позбавлених будь-якої культури і відповідно - власної усвідомленої ідентичности. У радянськи часи загалом невигластво було проголошене достоїнством. Невігластво культивувалося як гарантія політичної лояльності...
Не йдеться про всіх без винятку ромадян, які розмовляють російською мовою. Йдеться, власне, про не-громадян, про той родукт радянської "соціальної інженерії", якій руйнує Україну і якій зруйнував Росію.
Це, власне, і є той позбавлений культури, ще цілковито підрежимний за своєю ментальністю homo sovieticus, якій так вперто воює впродовж уже скількох років за російську як "регіональну" мову, а сам не здатен вивчити жодної мови, крім "совєтского язьіка",- хиткої піраміди фікцій, яка так і залишилась його єдиним "культурним" референтом.

«ДВОМОВНІСТЬ» СУРЖИКА І МАТА.

Tags: Елита нацьии !, Неосягнённо!, юмор полезных идиотов
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments