mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Вандали. (Фото, фаміліі, адреси, телефони).

Оригинал взят у je_suis_la_vie в Вандали.


Про практику того що предсатвникики української міліції, зокрема спецідрозділ "Гестапо-Беркут" вдаються до допомоги молодих спорцменів для створення провокацій під час мирних мітингів, побиття тих хто протидіє рейдерсрьким захоплення майна горомадян, захисників Гостинного Двору тощо, нам стало остаточно відомо. Востаннє ці бритовголові орангутанги-шимпанзе розгромили вщент за мовчазною згодою мєнтів оселю відомої києвської вчительки Ніни Москаленко і залишили її без даху над головою. Отак на старості голою й босою просто неба. ПРавоохоронні органи України не поспішають вирішувати цей конфлікт та рошукувати вандалів.

Одним із керівників цієї банди варварів є інструктор з бойових видів рукопашної боротьби Сергій Жидков. На фото другий праворуч у чорній футболці зі своїми "вихованцями". Ліворуч від Сергія Жидкова Олексанр Костін у синій футболці з написом "Kappa" та Іваном Проскуріновим у темному трикоо зі білими смугами на рукавах. Олександр Костін та Іван Проскурінов були опізнані свідками під час погрому будинку Ніни Москаленко. В цьому ви зможете переконатись переглянувши відео ролик та інші фото нижче.

На цій світлині Сергій Жидков у світло-зеленій футболці із своїм своїми ізгрупою своїх вихованців. Зокрема із учасником рейдерського нападу на будинок вчительки Ніни Москаленко Іваном Проскурніковим поруч від Сергія Жидкова у жовтій майці.ІВАН ЄВГЕНОВИЧ ПРОСКУРНІКОВ 21.10.1988 року народження. Номер Телефону: 09 974 45 80 84. Місце прописки: Луганська обл., м.Кремніна, вул. Титова 1, кв..15, дом. тел.: (06454) 21677. Місце роботи:Боулінг-клуб "Більшовик".
________________________________________
____________________________________


___________________________________________________________________________

На цій світлині Сергій Жидков у чорній шкіряній курт із ще оним свої вихованцем, головорізом Романом Джагиновим.
Роман Джагинов народився у 1989 році, 27 лютого. Працює в нічному клубі "Карамель" охорнцем по вул. Гната Юри. Тел.: 044 247 19 49.


____________________________________________________________________________

На цій світлині Сергій Жидков із своїми вихованцями, охорнцями нічного клубу "Карамель". Знизу на фото у смугастій сорочі той же ж Роман Джиганов.


____________________________________________________________________________

А ось уся малолітня братва: Роман Джиганов другий праворуч:


___________________________________________________________________________

На цій світлині ще один персонаж із молодих та ранніх вандалів розбійників, яких наставляють мєнти із Білої Церкви. На фото Чуть Тарас Юрійович. Чуть Тарас Юрійович майстер спорту з боротьби, 06.08.0991 року народження. Уродженець Полтавської області с. Рибне. Нині Проживає в Білій Церкві по вул. Рибна в гуртожитку номер 10. Тел.:(066) 187-02-56. Тарас Чуть у червоній футболці з написом "RUSSIA" праворуч від мєнта.


Ось іще Чуть Тарас Юрієвич із своїм опікуном з Біло-Церківської мусарні.


Увага! Ми володіємо даними, що під час затримання відомих правозахисникаів Миколи Коханівського, Тетяни Чорновол під час протидії захопити рейдерами дільянки землі їх участі сприяли спортсмени-курсанти Біло-Церківської міліцейської школи та підопічні, які розміщені на цій світлині. Хто володіє певною інформцією з цього приводу просимо поділитись та поширити цей пост.

ВІДЕО ПРО НАПАД ЦИХ БАНДИТІВ НА БУДИНОК НІНИ МОСКАЛЕНКО

This entry was originally posted at http://je-suis-la-vie.dreamwidth.org/205062.html. Please comment there using OpenID.


Tags: факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments