mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Сподівання «ядерного» електорату Януковича.

В Україні 46 млн населення.
Право голоса мають 30 млн.
На виборах (за офіційною рахубою):
За Януковича- 12,5 млн.
За Тимошенко- 11,5 млн.

20% від "електорату"- 6 млн.


"Інша ситуація з Януковичем. Його «ядерний» електорат становить трохи більше ніж 20%. Що це за люди? Протягом усього періоду незалежності в Україні проводяться соціологічні опитування. Весь час у ході тих опитувань 20% респондентів стабільно висловлюються за ліквідацію Української держави в тій чи іншій формі (приєднання до РФ, Союзна держава з Росією та Білоруссю і т. д.).
Саме цей електорат аж ніяк не почувається обдуреним: повільно (не так швидко, як йому хотілося б), але неухильно Україна повзе в обійми Кремля, ведеться боротьба проти української мови і культури, відбувається повзуча русифікація всіх сфер життя: від євроатлантичної інтеграції (НАТО) відмовилися, перебування російських військ в Україні продовжили на тривалий період (до 2042 року).
Все це Янукович обіцяв своєму «ядерному» електорату і все зробив.
Хай там що він робитиме, ті виборці за нього проголосують. А відмовлять у підтримці хіба у випадку, якщо він постане перед ними в однострої українського січового стрільця. Решту йому подарують.

Розчарування спостерігається переважно між попутниками – приблизно ще 10–20% електорату. Проте їх можна купити новими казковими обіцянками добробуту, рогу достатку та щедрими (у період виборів) виплатами з державного бюджету. Можливо, це трохи полегшить їхні страждання через те, що очікуваного «покращення вашого життя вже сьогодні» не сталося, понад те, доводиться згадувати, що за урядування Тимошенко жилося трохи краще, ніж за Азарова.

А всі, хто вільно чи невільно сприяв Януковичу в приході до влади, всі ті «противсіхи», зарозумілі інтелектуали та інша публіка подібного штибу не можуть дорікнути Вікторові Федоровичу, що він їх обдурив. Ні, до виборів і на виборах 2010 року він нічого не приховував із того, що збирався робити.
Зокрема, обіцяв маргіналізацію української мови шляхом різкого підвищення статусу російської – зробив.
Деякі «глибокі аналітики», яких в Україні хоч греблю гати, стверджували, що Янукович, як Кучма, обдурить своїх прихильників, але, на наше нещастя, він виявився чесною людиною – «пацан сказал, пацан сдєлал». Ось чому всупереч Ющенкові з його 1% підтримки нинішній гарант і тепер має щонайменше 25%"…

Повністтю ТУТ :

Відео "ядерного електорату". Донецьк, 1 травня 2013.


http://www.youtube.com/watch?v=ev2vqS5Bc38&feature=player_embedded#!


Tags: Елита нацьии !, факт
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments