mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Комуністи проти фактів, факти проти комуністів.

У Приморську, Запорізької області, відкриття виставки «Народна війна», яка присвячена повстанським рухам у радянській Україні 1917-1932 років, зірвали представники місцевого осередку КПУ. Про це повідомляє київська міська організація Всеукраїнського Товариства "Меморіал".

Виставку розмістили у вестибюлі на другому поверсі в Ногайському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університету та мали відкрити 10 листопада.

«Коли, вранці 10 листопада ми зайшли до кабінету директора коледжу то побачили його стурбованим. Слідом за нами у кабінет зайшло ще 5-7 чоловік, як виявилось представників місцевого осередку комуністичної партії. Поводили себе вони агресивно як до директора, так і до викладачів та вимагали відміни презентації експозиції», - повідомили організатори виставки.

«Меморіалівці» пояснили, що експозиція зареєстрована міністерством освіти і отримала позитивну рецензію НАН України, і що комуністи своїми претензіями втручаються в учбовий процес. В організації відзначають, що у відповідь, «один з комуністів в однострої радянського полковника обізвав оріганізатора виставки, засновника Музею радянської окупаці, Романа Круцика - вандалом».

«Поки точилась дискусія у кабінеті директора у фойє двоє молодих комуністів обривали плакати експозиції. Як виявилось, це були син колишнього секретаря райкому партії на прізвище Тиховод та комуніст Морозов. Після хуліганського демонтажу розгорнутої експозиції вищезазначені комуністи вкрали сім плакатів і втекли», - повідомили в «Меморіалі».

Презентація виставки та екскурсії для студентів було зірвано. Після проведення круглого столу з викладачами коледжу представники «Меморіалу» зібрали залишки експозиції та у районному відділку міліції міста Приморськ подали заяву про хуліганські дії комуністів.

* * *

В Приморске Запорожской области, открытие выставки «Народная война», посвященная повстанческим движениям в советской Украине 1917-1932 годов, сорвали представители местной ячейки КПУ. Об этом сообщает киевская городская организация Всеукраинского общества "Мемориал".

Выставку разместили в холле на втором этаже в Ногайском колледже Таврического государственного агротехнологического университета и должны были открыть 10 ноября.

«Когда утром 10 ноября мы зашли в кабинет директора колледжа увидели его озабоченным. Вслед за нами в кабинет зашло еще 5-7 человек, как оказалось представителей местной ячейки коммунистической партии. Вели себя они агрессивно как к директору, так и преподавателей и требовали отмены презентации экспозиции », - сообщили организаторы выставки.

«Мемориаливці» объяснили, что экспозиция зарегистрирована министерством образования и получила положительную рецензию НАН Украины, и коммунисты своими претензиями вмешиваются в учебный процесс. В организации отмечают, что в ответ, «один из коммунистов в форме советского полковника обозвал ориганизатора выставки, основателя Музея советской оккупации, Романа Круцика - вандалом».

«Пока шла дискуссия в кабинете директора в фойе двое молодых коммунистов обрывали плакаты экспозиции. Как оказалось, это были - сын бывшего секретаря райкома партии по фамилии Тиховод и коммунист Морозов. После хулиганского демонтажа развернутой экспозиции вышеупомянутые коммунисты украли семь плакатов и убежали », - сообщили в« Мемориале ».

Презентация выставки и экскурсии для студентов было сорвана. После проведения круглого стола с преподавателями колледжа представители «Мемориала» собрали остатки экспозиции и в районном отделении милиции города Приморск подали заявление о хулиганских действиях коммунистов.


http://www.youtube.com/watch?v=T85iTSFttYI&feature=player_embedded

http://tyzhden.ua/News/65292
Tags: даже не смешно, факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments