mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Блогплатформи на службі органів. Приклад

Оригинал взят у ibigdan в Блогплатформи на службі органів. Приклад
Оригинал взят у olarhat в Блогплатформи на службі органів. Приклад
Сьогодні зранку друзі показали цікавий лінк з описом вчорашніх подій у Івано-Франківську. 

"Свобода" провокує сутички з міліцією, захищаючи своїх заарештованих хабарників

Привертає увагу специфічний стиль викладу виклад (ну тобі ніби якийсь креатив із сайту прикордонників чи МВС) і висока грамотність українського тексту. Ну наприклад:

Обійшлися без пострілів, але, натовпу перехожих зібрали чимало. Проте, можливо, воно й на краще, адже нині не 1937 рік і спецслужби, за всіма європейськими стандартами, до яких так прагне наше суспільство, мають працювати законно і відкрито.

або

Не дивно, що коли правоохоронці перевіряли валютні скарби цієї трійці саме на предмет такої відзнаки, пану Олегу Гаркоту стало зле настільки, що його довелося шпиталізувати, правда, під неусипним наглядом працівників місцевого УСБУ.Друзі, хто з вас вживає таку абревіатуру в побуті? УСБУ? Так когось запитати - не знатиме як і розшифрувати. СБУ прості люди кажуть.

Ну ок. Дивимося автора. Автор плодовитий, пише давно і називається Надежда Фридман.

Профессия: Журналістка
О себе: Веселий політичний оглядач


Є й фото веселого політичного оглядача. Беремо його і намагаємося побачити де ще фігурує.

скріншот1скріншот2

Фіксуємо - авторка зареєструвалася і пописує одразу на кількох вільних платформах, де як правило зависає скоріше опозиційний, аніж провладний контингент. Останній лінк єдиний, де фото супроводжує інше ім'я - Юлія Фрідман. Заходимо за лінком і знаходимо оригінал початку 2000-их з якого і був зроблений юзерпік.

20-07-01_Yu2-001

На фото московська поетеса Юлія Фрідман. Щоб ви не сумнівалися, що московська, окрім інших мережевих слідів просто фрагмент спогадів з її сторінки.

скріншот3

Отож ми 100% впевнені, що такої людини, як Надежда Фридман не існує, а це топорний віртуал. Залишилося тільки з'ясувати чий. Автор пописує давно, тож глянемо чим він цікавився на початках своє письменницької кар'єри

скріншот4

Як кажуть - знайдіть слово, що повторюється в заголовку найбільшу кількість разів і отримайте приз. Настрої і зацікавлення пані Фрідман на диво синхронні зі зміно кліматичних умов в районі вулиці Володимирської протягом всіх цих років. 

Як на мене то робота відповідальних товаришів на трійку з мінусом, а головне - який вихлоп з того?
Tags: кажущееся и действительное
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments