mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Драконові зуби для рідної мови

Оригинал взят у ut_magazine в Драконові зуби для рідної мови

Як і весь наш народ, я з великою цікавістю дивився блокбастер «Буйволи проти левів». Якби був на ту пору в рядах буйволів, то неодмінно й собі кинувся б у битву. Бо напередодні розподілу пасовиська дуже важливо продемонструвати усій ВРХ (великій рогатій худобі) наявність рогів і копит. Не дамо ні п’яді рідної трави!
Левиному ПРайду на траву було глибоко начхати, але ж він теж мусив засвідчити свої ікла та кігті, аби згодом демонструвати їх під час електоральних гастролей рідними джунглями.
Червоні крокодили у битву не втручалися і спокійно спостерігали за подіями зі свого болота. Павіани, макаки, хамелеони, кобри і тушканчики зайняли нейтральну позицію, але при цьому інтимно повідомляли, що травою вони не поступляться, а в самих левів не вистачить сил на перемогу.
Буйволи чудово знали, що леви не мають шансів, але не могли не використати такої нагоди. В результаті усі задоволені. Головні герої битви тепер можуть сміливо йти на будь-який мажоритарний округ.
Зі світу тварин повернімося у світ людей. Поза сумнівом, основним гравцем за ухвалення нового мовного закону є Росія. Після успішного знищення білоруської мови та тотальної русифікації автономних республік дуже привабливо приєднати до «Русского міра» ще й Україну. Для цього вже роками спонсорується русинський проект. Недаремно русинська мова фігурує і в законопроекті Ківалова – Калєснічєнка (КаКа). Особисто був свідком, як полум’яний захисник русинів Міхаіл Дронов, зійшовши в Ужгороді з московського поїзда, передавав гроші та журнал «Русин», у вихідних даних якого значилася... Братислава.

Читати далі
Tags: факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments