mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Розкладом по режиму

Ви ніколи не замислювались, що станеться з Україною після Євро? Що від неї залишиться? Напевно, ні. У вас бракує на це часу. Євроістерія, яку ви очолюєте, все-таки колись мине і нам, маленьким українцям, доведеться пожинати її плоди. Які вони будуть, неважко здогадатись. В українській історії, можливо, ви чули, був такий період, як Руїна. Коли цілі регіони стояли пусткою, а люди в безнадії втікали з насиджених місць світ за очі. Так от, після Євро Україну чекає Руїна...

ригинал взят у ut_magazine в Розкладом по режиму


В українців з’явився ще один вагомий привід позбутися режиму Януковича. І цілком ймовірно, що вони ним скористаються.

Залізнична революція – це той детонатор, який може вмить змести не лише керівництво Укрзалізниці, а й правлячий режим. Навіть паркани Межигір’я не врятують. А все через брак здорового глузду і втрату відчуття реальності. І за все це Віктор Федорович мусить бути вдячний не комусь, а вірному соратнику, колишньому торговцю м’ясом на донецькому базарі, нинішньому віце-прем’єр-міністру з інфраструктури Борису Колесникову.

Якби Борис Вікторович хоч іноді спускався на грішну землю і не літав в прямому та переносному сенсах попід хмарами, він би ніколи не допустив такої дурні, яку скоїв. Але що вдієш, у «богатых жизнь другая», і Борис Вікторович, може, й переслідуючи благі наміри, начудив такого, що гикатимуться йому ті наміри ще довго і нудно. І точно не принесуть запланованого бабла, а лише свіжий «геморой». 

Читати далі
Tags: кажущееся и действительное
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments