http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OigzxJy1eY4#!
В своем комменте на Ю-тубе он коротко, своими словами, повторил то, что написано в книге Владимира Белинского "Страна Моксель или открытие Великороссии" ( http://mysliwiec.livejournal.com/110487.html ).
Позже автор перевел книгу на украинский, добавил много новых материалов и уже в Украине «Країна Моксель, або Московія» вышла в трех томах.
Я уже как то писал, что у нас "паралельно" существуют две несовместимые и в корне противоречащие одна другой "истории".
В своём "узком профессиональном кругу" историки знают одну историю, а как только дело доходит до печатания школьных учебников, до "популярного" её варианта, так достоверные исторические факты чудесным образом заменяются на мифы-
(над вымыслом ОТ РАЗРЫВА ШАБЛОНА слезами обольюсь http://mysliwiec.livejournal.com/40631.html )
Если вы читали книгу Белинского, то посмотрев это видео, обнаружите,- что при всех различиях в "личностных оценочных суждениях" авторов, в общем они сходятся.
Эмоции их могут быть разными, но то, что Орда, а никакой не Киев с его Русью был "родоначальником Московии", это сомнения не вызывает.
И уверенность эта имеет под собой основания.
Русь була одна -- з центром в Києві. Це була держава, яка об'єднувала виключно слов'янські землі. Землі ж, які потім сталі Московією, не входили в Давньоруську державу, хоча спочатку царські, а потім радянські історики цього дуже хотіли
.Московити-", фальсифікуючи свою історію, вкрали слово "руський" у корінного народу Подніпров'я -- коли їм знадобилося "велике минуле" для імперії, адже Московія і Московське царство сформувалися за ініціативи золотоординської татарської еліти на територіях корінного угро-фінського населення. Золота Орда стала державотворчим ферментом майбутньої Російської імперії, а Московія -- улюбленим улусом Золотої орди в її ж складі і з дозволу її хана.Найбільш вражає геноцид Новгорода, коли Москва в садистський спосіб цілком знищила цю давню, понад 600-річну високу слов'янську культуру.
І той факт, що для "створення" історії Росії Петром І була використана історія Русі. Про те, як фальсифікувалася історія Росії за Катерини ІІ,Москва, принагідно згадаючи, що перший храм в цьому місті був побудований в 1272 році, а перший князь був посажений там не раніше 1277 р назва столиці а. "Москва" у фінській мові означає "каламутна вода" гниле болото Московський археолог пише, що слов'янських могил до Х ст. ніде в Московщині незнайдено. Московський історик підтверджує: „В жилах московського народу тече щонайменше 80 % фінно-татарської крові"На захід від угро-фіннів жили предки теперішніх білорусів та литовців. На суміжних землях вони змішувалися з угро-фіннами і розчинилися без сліду в угро-фінському морі.Московське царство почало називатися Росією тільки при Петрі I, коли той уперше, начебто інкогніто, їздив до Європи . Просто Москву тоді ніхто не знав і вважав її азіатською країною. . А Русь знали здавна. Ось чому, повернувшись з Європи, московський цар перейменував своє царство в Російське. Великороси — це єдиний у світі народ, який до початку 18 ст не мав своєї назви, а звався московським людом. М. Булгаков писав:добрая госпожа, есть далекая страна, вы не знаете её, это Московия.