mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Митрополит Володимир намагається повернути забрані в нього повноваження

"Володимир (Сабодан) оприлюднив своє Звернення до учасників зборів Київської єпархії, в якому знівелював рішення Синоду про призначення настоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита Павла (Лебедя) тимчасовим керуючим Київською єпархією і повідомив, що він, Предстоятель УПЦ, продовжує керувати цією єпархією.

В той же час, Володимир благословив, на час його хвороби, бути старшим вікарієм міста Києва та Київської єпархії владику Павла. Таким чином, глава УПЦ знизив статус митрополита Павла, перевівши його з "тимчасово керуючого єпархією" в "старші вікарії". Більше того, глава УПЦ (МП) додав, що рішення по Київській єпархії потрібно приймати колегіально з главами вікаріатство, "подаючи на наше твердження і підпис", а "Канцелярії Київської митрополії здійснювати свої функції у звичному режимі. Кореспонденцію та документи для ознайомлення та затвердження передавати через нашого особистого секретаря".

Як повідомляє "Релігія в Україні", після оприлюднення Звернення Предстоятеля, Павло (Лебідь) "не міг собі місця знайти", заявляючи, що "Синод так постановив, а звернення Блаженнішого можуть тільки прикріпити (до журналів засідань Св. Синоду) і розглянути на наступному засіданні".

http://tyzhden.ua/News/41676

Ось така лажа, малята.... Живий ще дід. Покі що обломилося Агафангєлу....
Tags: даже не смешно
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment