mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

2 висновки (прямий і неявний) з одного інтерв'ю Вікторії Тігіпко

«Отныне всегда церемония закрытия Одесского кинофестиваля будет происходить на Потемкинской лестнице – так звезды станут ближе зрителям. Соответственно, вход свободный» ...
Сказала  владелица частной великосветской тусовки  под условным  названием "ОМКФ" Виктория Тигипко.
Также она отметила, что надеется 21 августа собрать на Потемкинской лестнице 15 тысяч зрителей.


Цитата Тігіпки звідси: dumskaya.net/news/Висновок перший:
Повне нерозуміння жінкою Тігіпка принципів організації і планування подібних заходів.
А раптом чи в 21 серпня цього року, чи у той день і час літа на якій припаде закриття цього кінофестивалю в майбутні роки в Одесі буде злива і дощ?
Що тоді?
Поряд з 15 тисячним натовпом на Приморському буде стояти фура завантажена 15 000 парасольками?
Чи 500 волонтерів фестивалю разом з оргкомітетом оперативно розгорнуть над Потьомкинськими сходами заздалегідь принесений гігантській (30 на 150 метрів) водонепроникний тент і будуть стояти тримаючи його в піднятих руках над головами 3 години поспіль?

Висновок другий, неявний:
Незважаючи на те, що в Україні за 700 кілометрів на схід від Одеси йде війна, тут, фактично в тилу, прастойнарот© не переймається жодними заходами безпеки. Ніхто не припускає навіть вірогідності терактів у середмісті, де в натовпі будуть присутні ВІП-и, відомі люди, можливо зірки кіно , не припускає аж до того ступіню, що заздалегідь публічно оголошується точний час, місце і кількість потенційних майбутніх жертв терористів.
І порівняйте це з нервовим очікуванням неминучого жиху в Росії (останнє що там нещодавно підірвали, це автобус з пасажирами в Воронежі), де навіть на кожному вході в залізничні вокзали великих міст всюди стоять металошукачі і озброєна поліція з вівчарками, де з метро вже давно прибрали всі сміттєві урни саме тому, що росіяни живуть в атмосфері страху терактів.

І цей факт наочно спростовує брехню російської пропаганди, котра вже котрий рік запевняє всіх у протилежному, у тому, що це в Росії тиша мир і спокій, а фошьіздська хунта і екстремісти на кожному кроці ніби-то в Україні.
Tags: кажущееся и действительное, судьба и образ, факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment