mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Шоу Бадоєва зі стендапером Зельонскім у головної ролі. Рецензія.

Як людина котра має не тільки таку-сяку середню технічну, але й профільну фахову вищу освіту з режисури, я як на рентгені бачу всі професійні пройоби режисури режисера Бадоєва у зрежисованого ним за його ж сценарієм шоу на Хрещатику з стендапером Зєльонскім у головної ролі.

Наприклад, як би я був Онукою, то смертельно образився би на режисера, котрий обманув мене що моя участь у його шоу вкрай важлива. А насправді маємо  якийсь сілует з сопілкою, що здалеку був показаний стоячим на мості через Інститутську і  був зовсім необов'язковим і його можна було спокійно замінити простою закадровою фонограмою.

Про бутафорський дзвін, котрий насправді не дзвін, але всім сказано робити вигляд, що то справжній дзвін і вони що чують саме його подзвін (і це в той час, коли реальних і одночасно символічних дзвонів , котри гули під час Майдану у нас тільки в одному Києві не один десяток) з солдатиком котрого примусили всю цю дурню грати,.. самі додайте епітетів.

Тіна Кароль могла б образитися на Бадоєва - навіщо він ії поставив не просто чорт відь де - на даху консерваторії, а ще й дупою до президента і до людей на Хрещатику?
Щоб вона дупою візуальний контакт з глядачами тримала?
Чі Алан пожлобився заплатити за дрон, щоби розвернути Тіну з акомпаніаторами обличчям до людей вниз і зняти їх з повітря?
Але тоді б було інше питння - якого хріна Тіна залізла на дах Консерваторії при майже пустому Хрещатику і чому не співала внизу разом з людьми ?

Якби моє призвище було Скорик, то я би запитав у Алана:
- Ти що, зовсім береги поплутав? Коли вже ти обдурив мене одного, старого, навіщо за дурнів маєш і решту українців?
Коли мене вже мене одного притягнули до Хрещатику зіграти наживо гімн під обіцянку, що я буду грати на унікальному піаніно з Майдану,...
А потім я дізнаюся, що у трансляції на весь світ наживо, відразу після слів диктора про мене і про моє те саме унікальне піаніно з Майдану, камера зробить від'їзд...
А потім панораму зверху, вздовж двох рядів однаковесеньких наодне пофарбованих піаніно, коли всі побачать, що Хрещатиком стоять художньо, під 45° розтавленних штук з 12 таких самих піаніно, на котрих сінхронно зі мною грають нікому невідомі ( тому що їх призвища  взагалі не були названі) піаністи.
То навіщо ви, не тільки мене, а і людей обдурили?

Можу все це і решту "режисерських знахідок" Бадоєва розписати по пунктах, але не цікаво.

* * *
Головна творча професійна невдача Бадоєва в іншому. Безвідносно до тематики шоу.

Шоу було заявлене як Урочиста Хода.
Знаючи чи це, на Ходу і чекали.

Кожна професійно зрежисована вистава починається з передмови, пояснення глядачу диспозиції.
Потім розвиток сюжету.
Потім кульмінація.
Потім розв'язка (грецьке слово катарсис тут не пишу навмисно ).

А що вийшло у Алана?
Дійство назване його организаторами як Хода Гідості, ніякою Ходою не з завершилося.

Почалося воно проходочкою Вовкі і Лєнкі ( всє в бєлом, камера знімає знизу) серед масовки підлітків (у придбанному организаторами одягу білому).

Коллєги з операторського цеху не дадуть збрехати, про те, що з'йомки Зєлі (з його 1 метр 62) з нижньої точки (з карикатурно перебільшенної нижньої точки), це не те, що несмак, а це прийом нижче яєчок чоловічих статевих органів, за котрий ще на першому курсі студентам операторам, вже ставлять впевнену двійку.

Під час, коли камера знімає Президєнта-Вову діти ( всі, по команді, раптово) починають щось на щось на щось ляпати фарбою.
Потім заспівано на різні голоси і і зіграно на різні варіанти гімн України.
Була фігурна проходочка Хрещатиком реперши з Закарпаття під барабани.
З вираженієм сказано написану сценаристами Кварталу промову.
Нагороджено нагороджених.
Несподівано, всьо.

А власне урочистої Ходи українців так і не було.
Взагалі не було.

"Фінальной фішєчкі" не було взагалі.
Білий слон (боки котрого на ходу обліплюють жовто-блакітними відбитками своїх долоньок біленькі дітки) і на котрому верхи їде найкураїністий зі всіх українских кухар Ектор Хіменес Браво у гримі Грушевського урочисто тримаючий на вістрі трохметрового тризуба двохметрову білу галушку,..
Хрещатиком так і не пройшовся.

* * *
А про білий колір, це колір прапора капитуляці воюючої країни, я вже писав.
Якій мудак з Шефірів чі з Житкових придумав, що цього року білий -  це колір свята нашої Незалежності, я не знаю.
Tags: даже не смешно, отож, факт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments