mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Коли мова іде про росіян, я докорінно не згоден з облудливою термінологією "асимиляція".

Коли мова іде про росіян, я докорінно не згоден з облудливою термінологією "асимиляція".
У перекладі з латинської мови асимиляція це розчинення - коли у чомусь однорідному (етнічно) розчиняються дрібніші домішки.
Асимілювати/розчинити когось в собі можуть дійсно існуючі етнічні народи/нації. А парадокс росіян є у тому, що ніякої етнічної основи "русскіх" не існує в природі
(спробуйте, наприклад, знайти в Гуглі мапу етнічних земель "русского народа",таких земель на териториї Росії, де русскіє є корінним народом, земель, котрі не є одночасно етнічними землями фіно-угорських, тюркських народів Росії, земель, на котрі інші народи Росії не претендують як на свої етнічні земли і ви побачите, що такої мапи нема в природі. Так само і жоден русскій не зможе показати вам на мапі РФ кордони етнічних русскіх земель).
Хоча самі рускіє дуже стараються, щоби не тільки вони самі, а і решта людства повірила, що русскіє це такий "1000-літній корінний в Росії слов"янський народ".....
Насправді ядра котре здатне асимілювати немає, а всі русскіє, це не асимільовані, а ДЕНАЦІОНАЛІЗОВАНІ до ступіню русскості представники різних народів котрі живуть, чи мали нещастя жити в рос. імперії.

Найстаріші "русскіє", це нащадки живших у кордонах золотого кільця Росіії мєрян, котрі перестали розмовляти своєю мовою у середині 1730 років
( про те, що внаслідок політики русифікації у середині 1730 років мерянська мова перестала бути загальновживаною навіть у "мерьских/мерянських станах", писав реконструктор мерянської мови академик Ткаченко).
До того у містах розмовляли на тому, що потім, після Пушкіна стало російською мовою, а по дєрєвнях - кожен з місцевих корінних народів, на своії мові - навіть у часи Нєкрасова, прославленний ним через любов до зайчиків "русскій" ( і як нам брехали в школі !слов"янський" ) мужик дід Мазай, звався Мазаєм тому, що ерзянською мовою "мазий=мазай" - це красень, тож це не призвище і не ім"я, а сільске призвисько "мордви" ерзян, напевно той дід замолоду був першим красенем на дєрєвнє - російське призвище Мазаєв - також походить від мордовського "красеня".
Tags: кажущееся и действительное, отож
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 50 comments