mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Bellingcat оприлюднив інтерактивну карту обстрілів РФ території України влітку-2014

Міжнародна група слідчих Belligcat оприлюднила інтерактивну карту обстрілів РФ території України влітку 2014 року. Відповідну карту дослідники опублікували на своєму сайті.

"На основі доказів, отриманих з відкритих джерел, у звіті здійснено спробу задокументувати повну шкалу російських артилерійських атак на Україну влітку 2014 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в ході роботи над дослідженням було проаналізовано прикордонні регіони, здійснювався пошук потенційних позицій обстрілів та їхні цілі, в зоні пошуку було виявлено і вивчено 2254 потенційні об'єкти.Методика роботи полягала у ретельному співставленні знімків певних ділянок місцевості, зроблених з супутника у різні дні на території протяжністю 22 км - вздовж українсько-російського кордону, території Донецької і Луганської областей. На території РФ об’єктом дослідження стала вся територія Ростовської області.

Дослідники Bellingcat роблять висновок, що описані та вказані на карті артнапади не можна розцінювати як випадкові обстріли або провокаційні, а лише як цілеспрямовані атаки.

"Ці напади можуть бути розглянуті лише як воєнні дії Російської Федерації проти України", - переконані у Bellingcat.

Дослідники дійшли висновку, що за літо 2014 року артилерійські підрозділи Збройних сил РФ щонайменше 149 разів обстрілювали територію України.

Тут: http://tyzhden.ua/News/206427Цей пост також розміщено на: https://mysliwiec.dreamwidth.org/2945281.html
Коментів: comment count unavailable
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment