mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Питаннячко: хто знає, що то за така «Русская газєта»?

Бо прийшло мені сьогодні від них в ЖЖ повідомлення:

Здравствуйте. Нам понравился Ваш журнал, предлагаем Вам публиковаться у нас в газете https://russgazeta.ru. Мы работаем в данный момент над колумнистикой, и переходим из новостного формата в публицистический.
На сайте можно самостоятельно добавлять материал через личный кабинет, только нужно зарегистрироваться.
Материал не должен быть опубликован на других сайтах, или если он будет опубликован у вас в жж, то необходимо будет оставить ссылку на газету. Будем рады видеть Вас в качестве одного из авторов.

Мы в Твиттере: https://twitter.com/russ_gazeta


Не зовсім зрозуміла логіка ось цього:

"Материал не должен быть опубликован на других сайтах, или если он будет опубликован у вас в жж, то необходимо будет оставить ссылку на газету".

Тобто:

Якщо я щось пишу у себе (в ЖЖ і Дримі), що значить, що я апріорі даю дозвіл на вільне і без обмежень розповсюджєння і копіювання мого тексту (за єдиної умови - буде на то добра воля того хто передруковує моє, бо інших важелів впливу, ніж надія на іх совість у мене нема, вказувати авторство = посилання на мій ЖЖ/Дрім), то я нікому нічого не винен.
І тій-такі «Русской газєтє» нічого не заважає (навіть не повідомляючи мене про це, лиша вказуючи автора), розміщати у них мої пости

Але, якщо я, свій власний текст, спочатку викладу не у себе в Дрімі/ЖЖ, а так само безоплатно як в ЖЖ/Дримі (бо про гонорар у цьому повідомленні взагалі не йдеться), а спочатку викладу його у них , а потім, на секунду пізніше, той самий текст викладу у себе, то я вже не зовсім є власником власного тексту і мені не вільно свій власний текст розповсюджувати без посилання на них?
І навіть друкуючи це своє не деінде, а у себе, у власному ЖЖ/Дримі, я вже мушу давати посилання на них?
З якої такої радости?

Цікаві досвіди...Цей пост також розміщено на: http://mysliwiec.dreamwidth.org/2861165.html
Коментів: comment count unavailable
Tags: вести с полей
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments