mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Коли окрема спільнота кладе болт на правила суспільства у котрому вона живе, то конфлікти неминучі

Колись, ще в вже нині далекі брежнєвські радянські часи, попала мені в руки товстезна книга - Збірка постанов Верховної Ради СРСР.
З цікавости гортаючи ії, помітив там майже однотипні постанови - і за Хрущова, і за Брєжнєва, - про те, що треба прив"язати циган до землі, зробити з них колгоспників, заборонити їм мандрувати, табором, розселити їх по квартирам і прописати.
Але судячи з того, що такі постанови повторювалися майже один в один кожні 5-7- років, було ясно, що нічого у совецкой власті, з того роя не вийшло.

Сьогодні, коли після подій в Лощиновці (болгарьске село під Ізмаїлом, звідки селяни вигнали не всіх, але більшість циган після того, як молодий циган згвалтував і вбив болгарську дівчинку-сусідку. Але до пари циганських сімей, що не крали не торгували наркотою, а жили з честної праці селяни претензій не мали ) різні мудрагелі придумують як би звинуватити українських громадян Лощиновки і решту українців в "нєтолєрантном атнашєнії к гражданам ромской націанальності".
Але всі ті писаки мовчать про першопричину ..
А вона дуже проста -
небажання великої, а може і переважної кількости циган, жити по загальним для решти громадян країни правилам суспільного життя і законам країни проживання (відсутність у них соціалізації).
При чому, такий модус вівенді - це іх активна життєва позиція, що передається і агресивно відстоюється ними з роду в рід.
Видимих ознак того море - від небажання підкорятися не загальнопринятим в Україні нормам, а лише нормам своєї спільноти і свому циганському барону, до ігнорування таких формальних речей, як обов"язкові для інших отримання свідоцтв про нарождення і паспортів (що тягне за собою і відсутність нормальної освіти у все нових поколінь циган, у старості відсутність пенсій і так далі).
Тобто - покі масса циган буде і надалі поводити себе саме так, а не інакше, це обов"язково буде приводити до нових і нових конфліктів.


Наприклад - які такі непереборні перепони, крім зневажливого ігнорування правил суспільства і законів країни (котрих чомусь нема ні у кого крім циган - ні у українців одещини, ні у болгар одещини, ні у молдаван одещини, ні у гагаузів одещини, котрі живуть в однакових умовах і поряд з циганами одещини ) з року в рік заважають циганам отримати паспорт і зареєструвати дитину?

14.06.2017Без паспортов и свидетельств о рождении: в Одесской области 14 тысяч ромов живут именно так.
А если учесть, что в их семьях обычно большое количество детей, то эта цифра будет только увеличиваться.


Об этом в ходе аппаратного совещания в Одесской облгосадминистрации под председательством губернатора Максима Степанова, сообщила начальник Главного управления Государственной миграционной службы Украины в Одесской области Елена Погребняк.

«Дети в этих семьях обычно не ходят в школу. К примеру, только в Нерубайском и НАТИ насчитывается 900 детей, которые не посещают школу. ...», — пояснила ситуацию Елена Погребняк.

Звідси: http://volnorez.com.ua/novosti/v-odesskoj-oblasti-prozhivayut-bez-pasportov-14-tysyach-romov.html

* * *
У всякого своя доля,
своя воля,
і свій шлях широкий


Котрий приведе туди,
куди ти йшов.


P.S.

Нова хуцпа окремої спільноти, котра кладе болт на правила суспільства у котрому вона живеЦей пост також розміщено на: http://mysliwiec.dreamwidth.org/2837849.html
Коментів: comment count unavailable
Tags: отож
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 48 comments