mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Вся правда про Межигір'я

Оригинал взят у did_myron в Вся правда про Межигір'я
Вас ніколи не дивував той факт, що в українській вікіпедії до сих пір не має сторінки про Межигір'я. І це не дивлячись на те, що ця тема є однією з найбільш актуальних та обговорюваних в нашому суспільстві. Я вирішив покінчити з цим непорозумінням і підготував матеріал для української вікіпедії про Межигір'я.


Князівство Межигір'я (лат. Donbas Spasibos) - мікродержава на території України, що знаходиться в Вишгородському районі, Київської області, Україна. Конституційна монархія.

Грошова одиниця - 1 покращєння.

Очолює державу, князь Віктор II - намісник Донецької общини, Кавалер Ордену 3 ступеня Яйця та Вінка, проффесор, письменник, у вільний від роботи час виконує обов'язки президента України.


Населення: приблизно 1 тис. чоловік. Залежить від сезону будівництва.

Офіційна резиденція - Не мій будинок.

Релігія - православіє і беззаконіє. Також в Межигір'ї є ще невелика секта - прихильники реформаторства, які вірять в те, що реформи працюють і вони ефективні.

Офіційна веб-сторінка: pravda.com.ua - на ній ви завжди зможете знайти свіжі новини з Межигір'я, чим там живуть люди і як в них взагалі справи.

Історія
Розпочалася в 2007 році, коли повертаючись з полювання Віктор II, помітив цей чудовий край, що так не був схожий на його рідний Донбас. Його дуже вразила природа цієї місцевості, неймовірна атмосфера і люди що тут жили, які вірили в покращєння і хорошу роботу на будівництві. "Треба їм це дати", твердо пообіцяв Віктор II, - "я не можу кинути їх напризволяще". І з Божою допомогою та посадою прем'єр-міністра йому вдалося тут поселитися і дати людям роботу, паркан та охорону.
Під час визвольної боротьби в 2010 році князь Віктор II заручився підтримкою васала Віктора першого, і в запеклій битві під ЦВК у Києві, їм вдалося здолати свого одвічного суперника - принцесу Юлю Єдину. Віктор II  упік її в каземати, а її головну зброю - бюджетні потоки, направив у свій край. Так Межигір'я остаточно отримало незалежність і статус - князівство.

Економіка
Процвітаюча країна з розвиненим елітним будівництвом і високим рівнем життя. Найбільш розвинуті галузі та послуги: оздоблення унітазів коштовностями, двох і трьох-спальні пасіки, отдєлка, пеньки-масажери, нарощення діамантів на предмети побуту, транспортні послуги (автозаки), розгон, підтримка та забезпечення порядку на мітингах, музичне супроводження масових заходів від dj Kalashnikov (суди, Майдани, демонстрації).
Межигір'я належить до тих країн, які нічого не виготовляють і продають, але все мають. "Що Бог послав, то і маємо", - люблять казати межигірці. А цього року Бог послав і поле для гольфу і яхт-клуб, і тенісні корти і нову баньку. За рівнем розвитку ВВП Межигір'я стрімко наздоганяє Арабські Емірати.

Культура
Межигір'я є помітним культурним центром. Найвидатнішою пам'яткою архітектури є баня, побудована в першій половині 2007 року н.е. Її гостями було багато видатних людей політики, культури, спорту, мистецтва. Саме в межигірській бані Ганна Герман вперше зуміла найти поезію в Чехова, татарські корні в Ахматової та Африку в князі Віктору II.
Межигірський діалект дуже мелодійний і ніжний. Ввічливі та толерантні межигірці звертаються один до одного тільки на "Ей ти", що в перекладі  означає "Шановний".

Спорт
Країна славиться своїми спортивними традиціями. Збірна Межигір'я є неодноразовим чемпіоном Європи та Світу у бігу по пенькам. Також в країні добре розвинутий теніс. Сам князь Віктор II чудово грає в теніс і славиться своїм сильним ударом з лівої. І це навіть без ракетки!
Враховуючи наявність 10-метрового басейна, Межигір'я також регулярно виступає на чемпіонатах Європи по плаванню. На жаль на дистанції в 50 метрів межигірський плавець одного разу, ледь не загинув, оскільки не звик до такої довгої дистанції.
Футбол не дуже популярний в цій мікродержаві, оскільки мяч постійно вилітає за межі кордону, де його відразу крадуть папараці та шпіони з українських ЗМІ, які день і ніч чатують на здобич.

Межигір'я є почесним членом міжнародних організацій "Страусині туфлі", "Скажи НІ - пробкам" та "Своїм дітям - найкраще!".

Регулярної армії Межигір'я не має, однак є елітний спецзагін ГПУ, воїни якого, за допомогою Кримінального кодексу, можуть запобігти будь-яким загрозам суверенітету чи небезпекам для жителів Межигір'я.

Це незавершена стаття про Межигір'я.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments