mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Вітаю всіх з Днем захисника України.

Originally posted by Вктор SV at Вітаю всіх з Днем захисника України.
Сьогодні в цей день 14 жовтня люди відзначають аж 4 свята.

Покрова Пресвятої Богородиці - християнське і народне свято, відзначається церквами східного обряду (православними та греко-католиками) 14 жовтня.

Українські козаки завжди по-особливому шанували свято Покрови, адже вважали Богоматір своєю заступницею. Ікона Марії з омофором була в кожному козацькому курені, а головна січова церква завжди була Покровською. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву - Козацька Покрова. З'явився навіть особливий тип ікони – «Козацька Покрова», на якій зображували козаків та їхніх старшин під розпростертим покровом Богородиці.З недавніх пір свято Покрови в Україні вiдзначається ще й як день українського козацтва.

День Українського козацтва. День українського козацтва відзначається в Україні згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день свята Покрови Пречистої Богородиці 14 жовтня.Закон.

День створення УПА.

День захисника України.


Закон

Tags: факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments