mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Pop Lav Sky : попсово-небесний рівень пасіонарного майстра жлоб-арту

Поляки зняли кіно про головного вихованця мистецтва української жлоб-культури - пающєва фундатора Київського національного університету культури і мистецтв, професора, доктора педагогичних наук, заслуженого діяча мистецтв України, народного артиста України, народного депутата України, повного кавалера ордена «За заслуги», лауреата національної премії «Людина року», продюсера, режисера-постановника, бізнесмена, юного орла Михайла Поплавського.

Насолоджуйтесь
(Семесюку - кусати лікті):


https://youtu.be/0PxjBbJMc3Y

Показовий момент ( з 20,07) - починаючи з  заздалегідь записаних на фонограму вигуків захвату, які мають на думку режисера Поплавського демонструвати загальний одобрямс, коли в кадрі видно, що насправді у цей момент люди в залі мовчать,
і закінчуючи моментами, коли на сцені хор залежних від Поплавського студентів співає під ідіотську аранжировку "Реве та стогне", а зал з тих же студентів і іх родичів, мовчки і нещиро робить вигляд, що ім дуже подобається, це, таке, за словами Поплавського, " іх улюблене". Але ніхто не підспівує.
Порівняйте з тим , як тисячі співали разом з Океаном Ельзи, чі загальний спів гімну хоча би на Майдані.

Останні слова Поплавського:
-"Абнять етот мір, і плакать ат щастя".

Найпаскудніше те, що я знаю людей (не жлобів), котрі викладають у Поплавського, і роблять вони це незважаючи на те, що позаочі вважають його жлобоклоуном.

Tags: отож
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments