mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Не розмовляйте з росіянами про національне.

Коли розмовляють між собою 2 електрики, то обидва повинні розуміти і вимовляти елекртичні терміни коректно і однаково.
Якщо Ампер, то це про струм, якщо Вольт, то це про напругу.
Інакше, якщо перший з них візьметься рукою за дріт про котрий другий йому сказав, що там 12 вольт 220 ампер, а насправді там 220 вольт 12 ампер, то нести вперед ногами будуть першого, а вести назад руками (у кайданках), будуть другого.

Росіяни, навіть найрозумніші, в терміни граються як діти, не помічаючи цієї гри. Живуть вони так.
Вимовляють - русскій патріотізм, а мова іде про іх державність (любов не до батьківщини, а до Держави котра на теренах тієї батьківшини є).
Вимовляють - русскій націоналізм, а мова йде про іх державний шовінізм (не любов до свого народу, а про зверхність до всіх, хто нєрусскій і не любить іх Державу).
Промовляють про своє національне, а виявляється, що 10 росіян не можуть навіть під добру закуску, заспівати за столом хоча би 5 всім ім відомих російських народних пісень (знаних ними від своїх бітьків-дідів, а не з книжок і телевізора, - як "ямщік нє гани", "брадяга забайкальскій" , казачої "падону гуляєт" і "вополєберьозастаяла" авторства Нігмата Місаіловіча Ібрагімова)
Тому що у всіх них іх діди-бабці - у одного з мордви, у другого з татар, у третього з Полтави, у шостого вдома взагалі тільки революційних пісень і про "а ідіше мейделе" (так вона виглядала ще до того, як з неї зробили "маскву златоглавую") співали.
Бо слово "народ" з додаванням прикметника "русскій" насправді позначає не етнічний народ/націю, а різноетнічну російськомовну спільноту підданних імперії  що складається з (не асимильованих, бо асимилюватися=розчинитися можна тільки у чомусь, вже до того насправді існуючому) а денаціоналізованих до ступіню русскості представників усіх  корінних народів  екс. Рос. імперії та СРСР.
 Саме не громадян, а підданних, як служивих людей імперії, чий сенс життія той самий, що у османських, так само різноетнічних яничарів - вони для Держави, а не держава для них.
 А подеколи,  "народ", взагали - натовп.

Промовляють - я інтернаціоналіст, а вивляється, що інтер-націоналізм, за змістом слова, - всеосяжний, загальний, тотальний націоналіст (це як сирота-знайда, каже, що любить він з рівною силою всіх матерів у Світі, користь з тої любови така сама).
А те, що вони мають на увазі, це скорше антинаціоналізм, чі  космополіт (громадянин Світу, людина котра не є патріотом жодної країни), чі апатрід (людина без батьківщини).

Не марнуйте час. Не розмовляйте з росіянами про національне.

Замордований москалями 1984 року у пермському ув'язненні Олекса Тихий:


Этот пост размещен также на https://mysliwiec.dreamwidth.org/2333005.html
Tags: судьба и образ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments