mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Загиблі за місцем народження (станом на 01.01.2016 р.)

Населення Волинської обл - 1 млн.
Населення Харківської обл - 2.7 млн.
Це й все, що потрібно знати про цинічні маніпуляції та підлу брехню внутрішніх русскомірцев-руССифікаторів (включно з Гавнокомандувачем) про більшість російськомовних бійців та ухиляння від мобілізації західняків .
Мета маніпуляцій - збереження панування "русскаго міра" в Україні, подальша дискримінація українців, знищення української ідентичності, агресивне нав’язування московської мови у всіх сферах суспільного життя.Чим далі від АТО на захід , тим більше загиблих. І це при тому, що сусідні області (Харківська, Запорізька, Донецька) набагато більше густонаселені.

http://memorybook.org.ua/indexfile/statistic.htm

***
Кількість в Дніпропетровській області обумовлена тим, що там, крім народженних в Дніпропетровській області,  хоронять ще й  неідентифікованих загиблих:
-"тіла всіх загиблих воїнів АТО поступають лише до Дніпропетровської області. З початку року на територію області було доставлено близько 350 тіл загиблих. Через це було прийнято рішення про створення на території регіону Єдиного центру ідентифікації тіл загиблих в АТО.... закуповується,... зокрема, генетичний аналізатор. "
http://www.adm.dp.ua/OBLADM/obldp.nsf/document.xsp?id=7786F9D96EB10352C2257E05002A8756


Вічна пам’ять Героям.

Костянтин Степовий
Tags: кажущееся и действительное, отож
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments