mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

День імигранта в Буенос-Айресі.

Якщо хтось з вас спробує пошукати десь у за кордонами РФ аналогічну українській, російську етнічну емігрантську діаспору, то не дивуйтеся, коли ви ії не знайдете ніде у світі.
Росіяни за кордоном, звісно об"єднуються, але за ідеологічниими, політичними, релігійними уподобаннямиЮ але ніколи - за етнічною ознакою.
Етнічних діаспор у росіян не буває тому, що спільнота "русскіє" не є етнічним народом, а є перманентно створюванною владою російськомовною спільнотою, шляхом залучення до неї зрусифікованих представників різних етнічних народів РФ за рахунок котрих і збільшується кількість росіян. А якщо нема основи, то відсутні і похідні явища від неї.
Керівництво Росії про це знає, але граючись словами (користуясь тим, що росіською мовою слово народ позначає як етнічний народ-націю, так і народ у сенсі натовп, служивьіє люді, підданні держави), робить вигляд, що такий народ-нація є.
Ось підтвердження:


"Можно вспомнить, что многие граждане СССР, оказавшиеся за рубежом, называли себя русскими. Причем сами считали себя таковыми независимо от этнической принадлежности.
Интересен и тот факт, что этнические русские нигде и никогда, ни в какой эмиграции не составляли устойчивых национальных диаспор, хотя и численно, и качественно были представлены весьма значительно."

Владимир Путин. "Россия: национальный вопрос"Originally posted by koshchey at День иммигранта в Буэносе.

The Ukrainians - Diaspora


https://youtu.be/qEenfJk2sDo

Если кто-то до сих пор убежден, что "украинство" это что-то вторичное, "сельское", пошлая "шароварщина", то обязательно посмотрите это видео, и потом скажите- кто выглядит "селюком неотёсанным"- эти украинцы, или cамый популярный в Канаде телеведущий Rick Mercereau ?:


https://youtu.be/at7n-DAYA9k
Tags: вести с полей
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment