mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Во. Належить народу, вірніше, представнику народу.

Одеса. Парк Шевченка. Те, що залишилося від "Зеленого театру".
Був збудований ще у 1936 році.
Діяв як відома в Одесі концертна площадка і при СРСР до війни, і при румунах під час війни, і знов при СРСР після війни і до самого кінця СРСР.
Влітку, під час кожнорічного " концертного чёсу" по курортам узбережжя Чорного моря, не гребували тут виступати найвідоміші попсовики радянського союзу на кшталт Пєсняров, чі Валєрія Леонтьєва.
Потім, у 2001 році, та частина пострадянської номенклатури+кгбісти+цеховики+злодії що стали до керма України і назвалися "політиками" і "представниками народу", продала цей театр комусь з тої частини пострадянської номенклатури+кгбістів+цеховиків+злодіїв що назвалися "бізнесменами", як для своїх, задешево - всього за 300 000 гривень.
На словах, ніби-то для будівництва дитячого центру, а насправді, все це багато років заростало джунглями в очікуванні слушного для будівництва на цьому місці багатоповерхового готелю моменту.
Слушного - в тому сенсі, що по закону, серед парку готель будувати взагалі не дозволяється, але, для своїх.... У слушний момент...

А покі що, цей представник того, пострадянського номенклатурно-кгбістсько-злодійского народу, котому все вже тут і належить, з панської ласки, дозволив волонтерам, аж до 1 жовтня, аж за символічні 1000 гривень на місяць, повирубувати там хащі, розгрісти завали, повиносити сміття, не дай Боже щось реставрувати (бо потім власник це всеодно знищить - "асвабадіт плащадку пад застройку"), а тільки проводити концерти, акції і лекції без комерційного зиску.
Во.Ще декілька фото:Фото звідси:

Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: судьба и образ, факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments