mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Торт, *ляди, пистолет и правая рука Агафангела - помощник Кивалова Петух Дима

Права рука митрополита Агафангела отримала торт і запросила проституток

28.05.2015 22:24


фото:dumskaya.net

Співробітники Служби безпеки України провели обшук в одному з місць відпочинку Одеси, де відзначав своє 25-річчя працівник єпархії однієї з православних церков Дмитро П., який також працює журналістом на одеському телеканалі, є помічником одного з народних депутатів. Про це повідомляє "Думская" з посиланням на джерела в правоохоронних органах.
На вечірку громадянин запросив своїх колег з єпархії, студентів релігійних навчальних закладів Одеси й Києва, а також священнослужителів.
Гості подарували винуватцеві свята великий торт із зображенням герба і прапора терористичної організації "ДНР", а також прапора Росії.
У відповідь чоловік накрив стіл із дорогими імпортними напоями і запросив на свято десяток дівчат, що надають інтимні послуги, які були переселенками з окупованого Донбасу.
Під час обшуку у одного з гостей було вилучено пістолет та набої калібру 5,45.

За даними джерел УНІАН, працівника єпархії звуть Дмитро Півень. Він є офіційним помічником депутата Сергія Ківалова і правою рукою митрополита Агафангела.

expres.ua/news

* * *
С 5.30 и до 10-й минуты в кадре вся компания- и Кивалов и Агафангел и Труханов и Матвийчук..
Ведет передачу и расказывает Дима Пивень.
Не говорит он только одного - что под эту школу Кивалов собрался оторвать у города 8 (восемь) гектаров прибрежной парковой зоны (бывшая межрейсовая база ЧМП)
Как церковная школа одной из церквей одной из конфессий может быть "общегородской и общеобразовательной 11-летней при юридической академии" в стране где церковь отделена от государства - тоже большой вопрос, окончательно понятный только Агафангелу и законнику Кивалову:


https://youtu.be/c76b2Okzv0c

Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: Неосягнённо!, судьба и образ, факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments