mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Русь і Орда. Жоден наш герой не буде забутий - vs - русские бабы новых неизвестных солдат нарожают

Президент Росії Владімір Путін підписав указ про засекречення інформації стосовно загиблих у мирний час військових Російської Федерації.

Втрати особового складу Міноборони РФ «у мирний час в період проведення спеціальних операцій» стали військовою таємницею.

Указ від 28 травня змінив закон РФ 1995 року «Про державну таємницю».

Той закон ухвалили під час першої військової операції Росії у Чечні, яка також офіційно була спецоперацією у мирний час.

Прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков наразі відмовився коментувати указ.

* * *

Національний військово-історичний музей України закликає патріотів долучитися до збору інформації для Стіни пам’яті загиблих за Єдність України.

Протягом року у боях на сході за єдність України загинуло чимало героїв – військовослужбовців, правоохоронців та добровольців.

Національний військово-історичний музей України друкував банери з фотографіями та біографіями загиблих героїв, які можна побачити на будівлі музею, а також – на підпорній стіні Андріївської церкви.

Крім того, за участі музею було започатковано інтернет-проект “Книга пам’яті загиблих” (http://memorybook.org.ua/), на якому збираються фотографії та біографії про наших загиблих героїв.

До постійного наповнення цього інтернет-ресурсу долучились не тільки члени родин загиблих, а й небайдужі генерали та офіцери Збройних Сил України та Національної гвардії, працівники МВС.

Синодальний відділ соціального служіння Української Православної Церкви Київського Патріархату запропонував Музею зробити Стіну пам’яті загиблих за Єдність України на стінах, що огороджують Михайлівський Золотоверхий Собор. Є попередня домовленість про використання під цей проект 13 стін Собору.

Зважаючи на те, що стіни є пам’ятками архітектури, прийнято рішення про попереднє виконання меморіалу методом кольорового друку на пластику.
Після цього буде розглянуто питання про виконання Стіни пам’яті загиблих за Єдність України у граніті або іншому камені.

На Стіні пам’яті кожний загиблий захисник Батьківщини буде вшанований фотографією та короткою біографією.
На жаль, колектив Національного військово-історичного музею України не має всіх фотографій загиблих й даних про них, а тому звертається з проханням до родичів, друзів, товаришів по службі Героїв надсилати зображення на електронну адресу Музею (info@nvimu.com.ua), або редакції сайту “Книга пам’яті загиблих” (http://memorybook.org.ua/).Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: вести с полей, факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments