mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

БАБА ЯГА ПРОТІВ:


Аксіоми О.І. Губаря для наукової конференції.
Логіка заперечення:


1)
Раз Длугош народився у 1415 році, значить він не мав права писати про події котрі відбувалися до моменту, коли він став дорослим і при яких не був присутній сам
(тоді треба визнати недйсними всі тексти всіх істориків, якщо в тих текстах йшлося про події котрі відбувалися до народження цих істориків. "Історія Государства Російського" Карамзіна іде під ніж першою).

2)
Якщо чиїсь тексти кимось і колись "препаріровалісь і вьірьівалісь із контекста", то цьому автору взагалі віри нема.
Деяки тексти Длугоша також кимось і колись "препаріровалісь і вьірьівалісь із контекста" , тому нема віри і всім взагалі текстам Длугоша.

3)
Раз одеські археологі не копали в Одесі цілеспрямовано, з метою відшукати саме рештки старого міста Хаджибея, то значить тих решток немає в природі
(Губарь думає, що точно знає, що "У нас нет никаких данных раскопок о том периоде", а якщо копали не археологі, а, наприклад, то був розкоп під час будівництва, то все знайдене там не може слугувати жодним доказом, бо то була не "архєологічєская раскопка").

4)
Раз в жодному реєстрі міст що платили налоги "литовские и польские" нема назви Хаджибей (а Губарь знає точно, що нема), то і такого міста не існувало.
(хоча існує маса інших документів де Хаджибей згадується)

5)
Визнання 600 річного віку Одеси, тягне за собою визнання жахливого факту,- що землі Одесщини Рос. Імперія анексувала у Кримського ханства... І це матиме трагічні наслідки.

А саме - віявиться, що "Коренной народ Одессы — татары".
Але "татари",- то піздніше, бо за логікою Губаря, у 1415 році корінними мешканцями Кочубійового були виключно поляки (бо належало воно тоді польській короні).
А ще корінними мешканцями тут були литвини, жемойти і руські (коли ці землі належали Великому Князівству Литвинів/сучасних білорусів , Руських/сучасних українців і ЖЕмойтів/січасних летувасів=литовців).
А коли ци терени входили до складу Галицько-Волинського князівства, то тут корінними були галичани і волиняки.
За тою ж логікою Губаря- якщо визнати той жахливий факт - що перша згадка про Московське князівство з"являється на сторінках перепису влаштованному Ханом в Орді, то це стане незаперечним доказом того, що "Корєнной народ Московского княжєства — єто монголо-татары"
А раз Іспанія володіла половиною Латинської Америки, то корінне неселення тої половини Латинської Америки - прірождєнньіє іспанці (кастільці, галісійці, каталонці, а не якісь там майі-ацтекі і прочіє-разньіє, ізвіняюсь за вьіражєніє - тольтекі).

І шо тагда дєлать? -недоволен Олег Губарь.

Після того всього (таких остаточних висновків) , - що там далі заперечує опонент Губаря - Мисечко,... можна і не читати....


600-летие Одессы — выдумка, - Олег Губарь
"Известный одесский краевед Олег Губарь не разделяет мнения историков по поводу 600-летия Одессы".


Напомним, Верховная Рада Украины утвердила список памятных дат и юбилеев, которые будут отмечаться на государственном уровне в 2015-м году. Страна отпразднует «600 лет со времени первого письменного упоминания об Одессе (1415)». Речь идет о поселении Хаджибей, на месте которого в 1794 году был основан наш город.

— Во-первых, Ян Длугош, на которого ссылаются мои оппоненты, родился в 1415 году — как раз тогда, когда он якобы упоминает Кочубеев в своей работе.
Его тексты препарировались, вырывались из контекста, в итоге мы имеем фактически фальшивку.
Во-вторых, любой первоисточник надо подкреплять археологическими фактами. У нас нет никаких данных раскопок о том периоде.
В-третьих, есть литовские и польские реестры всех населенных пунктов, которые платили налоги. Никакого населенного пункта с хотя бы похожим названием там нет, хотя реестры очень подробные, - считает краевед.
- Эта инициатива — выдумка, последствия которой будут весьма отрицательные.
Получается, мы продвигаем мысль о том, что территория южной Украины — земля Крымского ханства, которая была аннексирована Российской империей. Коренной народ Одессы — татары.

И к чему это приведет?", - недоволен Олег Губарь.

Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: судьба и образ, факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments