mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

В Одесі затримали проплачених "мітингарів", які збиралися влаштувати безлади для російських ЗМІ

"Мітингарі" збиралися зняти черговий ролік про "безлади в Одесі".Правоохоронці Одеси запобігли черговій спробі зняти постановочне відео про заворушення у місті для російських пропагандистських ЗМІ.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Одеській області.
-"Вчора працівники одеської міліції та СБУ запобігли провокації на вулиці Пастера, спрямованій на дестабілізацію ситуації в місті. За наявною оперативною інформацією, планувалося зняття чергового відеоролика з перекриттям вулиці і перевертанням автомобіля".

У результаті вжитих заходів затримано шістьох учасників даної акції, у тому числі й організаторів.
За інформацією одеських правоохоронців, студентам, які були задіяні в масовці "вистави", організатори мітинга заплатили по 150 грн.

«Звертаємося до всіх учасників подібних акцій, особливо до студентів, які, погоджуючись на участь у них за грошову винагороду, не розуміють, що стають співучасниками злочину.
Ці дії розцінюються як замах на масові заворушення і, згідно ст. 294 КК України, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років. А в разі загибелі людей або тяжких наслідків — до 15 років».


* * *
"Митингующие" собирались снять очередной ролик о "беспорядках в Одессе"
Правоохранители Одессы предотвратили очередную попытку снять постановочное видео о беспорядках в городе для российских пропагандистских СМИ.

Об этом сообщает пресс-служба УМВД Украины в Одесской области.
- "Вчера работники одесской милиции и СБУ предотвратили провокации на улице Пастера, направленной на дестабилизацию ситуации в городе. По имеющейся оперативной информации, планировались сьемки очередного видеоролика с перекрытием улицы и переворачиванием автомобиля" .

В результате принятых мер задержаны шесть участников данной акции, в том числе и организаторов.
По информации одесских правоохранителей, студентам, которые были задействованы в массовке "спектакля", организаторы митинга заплатили по 150 грн.

Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: факт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments