mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Священна Пісня Рад. Народу.

Кредо (від лат. credo — вірю) — символ віри, основи світогляду, переконань15-го березня 1944 року прийнято офіційно новий радянський гімн. Кожний новий радянський день починається цим гімном. Опівночи його торжественну мелодію чути з високих веж Кремліна і по безмежним просторах радянської країни. Від тепер новий гімн буде незамінною частиною кожної торжественної радянської події. Радянські громадяни слухають його стоячи з відкритими головами....

Той, хто хоче розуміти душу радянського громадянина, - хай студіює слова цього гімну. Кожна фраза цього гімну - це заява принципу, а всі фрази разом становлять радянське кредо. Це символ віри в поетичній формі. Він висловлює найглибші і найсвятіші почуванні радянського громадянина. Будучі покоління будуть виховуватись на його думках і настроях. Нового гімну навчається вже дітей передшкільного віку.

Поза Радянським Союзом є багато людей, для яких радянський громадянин, радянська держава і радянська мораль є загадкою. Розв"язку цієї загадки вони можуть знайти в словах радянського гімну - якщо вони хочуть знайти ії. Часто нерозуміння радяського громадянина виникає не з факту, що його важко зрозуміти, але з небажання розуміти його......

Радянська держава проголошує і практикує рівність усіх народів. Це джерело ії сили. Це джерело сили Червоної Армії. Але рівність в Радянськім Союзі ніколи не була вульгарно пояснювана, як "зрівнялівка", як зрівняння, або зниження всіх понять і прецедентів.
Новий Гімн, в повній згідності з історичними фактами, заявляє, що один і могутній Радянський Союз з"єднала Велика Русь.
Російський народ займає в Радянськім Союзі почесне місце не тілько внаслідок своєї величини, але також у наслідок ролі, яку він відіграв у створенні радянської держави, в наслідок його великого досвіду і культури. Всі народи Радянського Союзу свідомі цього. Вони становлять одну сім"ю. Але, як у кожній гармонійній і трудолюбивій сім"ї, молодші члени дивляться з пошаною на старшого, і ця пошана не встановлена законом, ані накинута силою, але природно закорінена в цілій системі радянського суспільства.
Є люди, які уважають себе вченими, але й до сьогодні мішають поняття "російській" з "радянським". Деякі навіть говорять, що знаходять суперечності. Новий радянський гімн робить відіносини між Великою Русю і Радянським Союзом ясними.
Росіяни не поневолювали інших народів радянської країи під своє правління.
Росіянин не має більших прав від громадянина будьякої іншої радянської республіки.
Але російський народ не утотожнив себе з іншими народами.
Він затримує свою індивидуальність. Він гордиться своїм іменем і своїм минулим.
Він іде попереду інших радянських народів тому, бо має більший історичний досвід;

і інші народи, які тільки недавно здобули своє незалежне політичне існуванні та не набули достаточного культурного досвіду, мають чого повчитися від нього.
З рядів російського народу вийшов героїчний російський робітничий клас, а російський робітничий клас дав двох великих народних провідників, Леніна і Сталіна.
Ленін, говориться в гімні, освітив шлях до волі для радянського народу. Сталін навчив радянський народ бути вірним батьківщині та виховав його до праці і подвигів.
З цією глибокою пошаною і любов"ю радянський народ називає Леніна і Сталіна своїми батьками і провідниками.
Червона Армія є виразником могутності радянської держави. Вона є невід"ємною частиною радянського народу. Вона зросла в боротьбі за батьківщину. Вона йде до боротьби під радянським прапором, народним прапором, за славу своєї батьківщини. Вона машерує від перемоги до перемоги.
Так говориться в гимні і це факт.
Almanaque ukraniano ilustrado"La Lus" 1946
Календар "СВІТЛО" на рік 1946


Organo de la Colectividad Democratica Ucraniana en La Rep. Argentina.
Buenos Aires disiembre 1945
Священна Пісня Рад. Народу.
Д. Заславський, радянський журналіст.
Стор. 38-40
Орфографію і пунктуацію видання збережено.

©
Оригинал календря у мене.

[Священна Пісня РУС. Народу 2. ТУТ я дозволив собі лише замінити у тексті *радянський* на РФ і Леніна на Путіна:]
Священна Пісня РУС. Народу 2.
ТУТ я дозволив собі лише замінити у тексті *радянський* на РФ і Леніна на Путіна:

Держава РФ проголошує і практикує рівність усіх народів. Це джерело ії сили. Це джерело сили ії Армії. Але рівність в РФ ніколи не була вульгарно пояснювана, як "зрівнялівка", як зрівняння, або зниження всіх понять і прецедентів. Новий Гімн, в повній згідності з історичними фактами, заявляє, що один і могутній РФ з"єднала Велика Русь. Російський народ займає в РФ почесне місце не тілько внаслідок своєї величини, але також у наслідок ролі, яку він відіграв у створенні радянської держави, в наслідок його великого досвіду і культури. Всі народи ФР свідомі цього. Вони становлять одну сім"ю. Але, як у кожній гармонійній і трудолюбивій сім"ї, молодші члени дивляться з пошаною на старшого, і ця пошана не встановлена законом, ані накинута силою, але природно закорінена в цілій системі радянського суспільства.

Росіяни не поневолювали інших народів радянської країи під своє правління. Росіянин не має більших прав від громадянина будьякої іншої республіки. Але російський народ не утотожнив себе з іншими народами. Він затримує свою індивидуальність. Він гордиться своїм іменем і своїм минулим. Він іде попереду інших неросійських народів тому, бо має більший історичний досвід; і інші народи, які тільки недавно здобули своє незалежне політичне існуванні та не набули достаточного культурного досвіду, мають чого повчитися від нього.
З рядів російського народу вийшов героїчний російський правлячий клас, а російський правлячий клас дав двох великих народних провідників, Сталіна і Путіна. Сталін освітив шлях до волі для народу. Путін навчив народ бути вірним батьківщині та виховав його до праці і подвигів.
З цією глибокою пошаною і любов"ю народ РФ називає Сталіна і Путіна своїми батьками і провідниками.


Російська культура і все російске найліпш підходило до зразку і прикладу до наслідування тому, що і ця культура і все решта не були національними за визначенням, бо були імперськими за суттю (за відсуности самого предмету навколо котрого, завдяки котрому, представниками котрого і для котрого, будується все національне - тобто рос. етносу), .

Як наслідок, сьогодні маємо великий відсоток людей, абсолютно різної етнічної приналежности, котрі зневажливо ставляться до всього свого національого.
Це кожен і сам може підтвердити, згадавши - від скількох своїх знайомих він чув майже дослівно різними людьми повторювану фразу:

( сама фраза ТУТ:)


Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: кажущееся и действительное, отрицание очевидного
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments