mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Одною дупою «інтер» двох стільців не всидіш.

В новогоднюю ночь в эфире телеканала "Интер" транслировался поздравительный концерт, в котором принимали участие артисты, известные своей антиукраинской позицией.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії «антиукраїнського» телеканалу «Інтер».
Про це завив секретар РНБО Олександр Турчинов,
повідомляє його прес-служба.

За словами Турчинова, «до тенденційної подачі новин з антиукраїнським характером у цю новорічну ніч додалось ще знущання над всією країною».

«У новорічну ніч, коли вся нація відчувала єднання, телеканал «Інтер» традиційно діяв проти української держави, транслюючи концерт тих людей, які знущались над нашою країною, підтримуючи терористів та вітаючи загарбання Криму і Донбасу», – сказав Турчинов.

Секретар РНБО наголосив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повинна «негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії телеканал «Інтер», який став складовою інформаційної війни, що ведеться проти власної країни».

Позбавити «Інтер» ліцензії вимагає Комісія з питань поширення і демонстрації фільмів при Держкіно.

Речник президента України Святослав Цеголко зазначив, що керівники українських телевізійних каналів, які санкціонували виступ в ефірі у новорічну ніч деяких російських виконавців, мають відповісти за свої дії.

На телеканалі «Інтер» у новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-ґрата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських «зірок», які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України.

У жовтні 2014 року Кобзон незаконно перетнув кордон України і на виступі в Донецьку представив так званий «гімн» для сепаратистів:

Йосип Кобзон у Донецьку співає із ватажком угруповання «ДНР», що визнане в Україні терористичним, Олександром Захарченком, 27 жовтня 2014 рокуЭтот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Tags: факт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 68 comments