mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Фахівців з української діаспори зі США, Канади і Великобританії на посаду в Кабміні

На посади в Кабміні розглядалися менеджери представники української діаспори зі США, Канади і Великобританії. Про це поінформувала старший партнер WE Partners (Korn Ferry) Україна Тетяна Фурцева.

«Ми шукали кандидатів за професійним критеріям, які узгодили з фондом Відродження. Це бездоганна бізнес-репутація, відсутність зв’язків з олігархічними групами, досвід управління великими міжнародними компаніями або інститутами і досвід проведення масштабних реорганізацій. Важливим якістю нам здався також патріотичний дух і бажання реформувати Україну», — зазначила Тетяна Фурцева.

«Ми шукали кандидатів не лише в Україні. Ми розглядали менеджерів українського походження, які побудували успішну кар’єру за кордоном, особливо з Канади і США, де українська діаспора традиційно велика, а також з Великобританії», — додала вона.

Зазначимо, що загалом з 185 кандидатів на посади в українському уряді рекрутингові компанії відібрали 24.
Найбільшу кількість кандидатів рекрутери рекомендували на позиції у міністерствах аграрної політики та фінансів (по 4)».

* * *

Иностранные граждане могут быть исключительно консультантами в украинском правительстве, но не занимать ответственные государственные должности и принимать решения.
в Украине достаточно молодых перспективных и образованных людей, которые имеют опыт работы в крупнейших мировых компаниях и готовы применить свои знания на благо страны,...

-сказала Королевская

Например, я.
-подумала НатахаЭтот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments