mysliwiec (mysliwiec) wrote,
mysliwiec
mysliwiec

Слава Героям, спокута Героїв

Найгірше, що міг зробити Путін, він вже зробив.
Наслідуючи підлу поведінку князів Московських, Царів Російських, Генсеків совєтськіх, він, своїм підступництвом щодо України, змусив ціле покоління українців знов свідомо взяти на себе один з найтяжчих гріхів- гріх вбивства.

Так було в нашій історії вже не раз, і так повторилося сьогодні.
Бо багато хто з тих, хто сьогодні захищає Україну у Донбасі, казав до своіх батьків такі слова:

Роман Семенюк, бандерівський розвідник з Сокаля, покараний на 25 років Гулагу-
-«Я так казав до мами:
я підняв зброю на людину, мене за це можуть вбити і це буде справедливо. Я знаю, на що іду —я християнин; мамо»
.


Тому, я вважаю, що по закінченні цієї війни, не буде у нас продовження тої радянської традиції уславлення "пабєдітелєй"- радянських ветеранів, які нищили нечисть не знаючи за собою ніякого гріха від того.
А буде-
Радість від того, що ми перемогли,
Шана Героям що це зробили
І спокута тими Героями того, яким чином прийшлося ім це зробити.
І будуть слова тих Героїв до своїх дітей:
- Не дай Бог, тобі, сінку, в житті пройти це, що я пройшов. То велике діло було, але то не привід для свята, бо там гинули люди.

Навряд чі вони будуть до старости, згадуючи цю війну з захватом і посмішкою (що сам вцілів і залишився живий), без наіменшого натяку на покаяння, розповідати і дітям в школах, і з телеекранів, як і скільки вони особисто знищили ворогів, як це і досі радісно робить один ще живий ветеран- колишній снайпер під час Другої Світової, якого тележурналісти дуже полюбляють показувати одеситам кожної весни.
Якій і сам за рокі впевнив себе, що скоювати всі ті сотні вбивств,-то було "Сладостно і Почётно"

* * *
Originally posted by lj user saracinua "Хроніки АТО від Володимира Парасюка".

Вчора батальйон "Дніпро" затримав ще одного ідейного сепаратиста. Цей чоловік колись проходив строкову службу в десантних військах, а коли путін відіслав своїх терористів в Україну, він вирішив вступити в лави "апалчєнцев" ДНР. Цей зрадник розказав, де стояв, з чого стріляв і як передавав координати розташування наших блокпостів, після чого їх розстрілювали з Градів.

Також він розповів як поводяться ДНРівці з місцевим населенням. "Вони понапиваються ввечері, ходять по вулицях і стріляють в мирних людей. Хто більше вб'є, той і виграв парі". Звати цього мудака Дмитро. Спочатку клявся, що нічого не знає, але після спілкування з нашими хлопцями, здав всіх, кого знав і розповів багато корисної для нас інформації. Постійно повторював, що путін їх врятує і розказував, що росія їм постійно допомагає. Також ця наволоч зізналась, що вони гвалтували молодих дівчат, а хто пручався, тому автомат до голови і пропонували обирати, або куля в лоб, або робити те, що скажуть.

Регіонали з комуняками часто кричать, що це ніякі не терористи, а просто люди з іншими поглядами, а Росія - це братній народ. Так от, ніякі це не браття нам. Це падлюки, що ненавидять все українське і мріють знищити українську націю, щоб навіть і згадки не залишилось.

Дорогі Українці, ми переможемо, бо боремось за свою Батьківщину. Ми не прийшли як росія завоювати чуже, ми захищаємо свою землю. З нами Бог і Україна!

10325260_678789745522133_7325778303392904522_n

Этот пост размещен также на http://mysliwiec.dreamwidth.org/

Tags: судьба и образ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 4 comments